Zapraszamy pod aktualny adres :  KRAKÓW ul . JERZMANOWSKIEGO 40 lok 4 - wjazd naprzeciwko ORLEN-u, obok delikatesów   (wejście do lokalu od strony parkingu na końcu budynku - obok drugiej bramy)
kontakt telefoniczny: 502-535-554 , e-mail: biuro@radiokomunikacja.com

Informacje

Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

TK Radiokomunikcja ul. Erazma Jerzmanowskiego 40 lok. 4 (wejście od strony parkingu na końcu budynku)

HYTERA MD785 Radiotelefon przewoźny DMR UHF

13H MD785 UHF

Nowy produkt

Zakończona produkcja _ nowy model HYTERA HM785 - ZAPYTAJ O CENĘ

Rozbudowany analogowo-cyfrowy radiotelefon przewoźno - stacjonarny HYTERA  UHF: 400-470

Więcej szczegółów

2 490,00 zł brutto

Opis

Pasma pracy VHF: 136-174MHz (lub UHF: 400-470MHz)
Ilość kanałów 1024
Moc 5 - 25 W
Funkcje DMR / analog
Wymiary 60 x 174 x 200mm
Złącze BNC

Więcej informacji

Hytera MD785 rozbudowany radiotelefon cyfrowo-analogowy pracujący w standardzie cyfrowym DMR oraz analogowym. Jest to połączenie najnowszych technologii, niezawodności oraz bogatego zestawu funkcji.

Hytera MD785 to wszechstronne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w samochodzie, na motocyklu jak i na biurku dyspozytora. Hytera MD785 wyposażony jest w duży 2" LCD TFT kolorowy wyświetlacz, który wydatnie ułatwia i przyśpiesza obsługę radiotelefonu.  MD785 posiada duże ergonomiczni rozmieszczone przyciski, w tym 7 w pełni programowalnych, oraz w duże pokrętło „2w1”, które umożliwia szybką i łatwą regulację głośności oraz zmianę kanałów. MD785, tak jak inne radiotelefony Hytera DMR, posiada także dedykowany przycisk alarmowy, konfigurowalny wg. potrzeb użytkownika. Wbudowany głośnik o mocy 7W zapewnia dobrą słyszalność w większości zastosowań. Opcjonalnie dostępny jest także zewnętrzny głośnik o mocy 15W.

Radiotelefon spełnia standard IP54 oraz normy wojskowe MIL-STD-810 C/D/E/F.

Radiotelefon MD785 dostępny jest również w wersji z modułem GPS (wersja z rozszerzeniem „G” - MD785G). 

Radiotelefon ten jest także oferowany opcjonalnie w wersji z rozłącznym panelem sterującym (długość przewodu 3m lub 6m), także w opcji spełniającej normę IP67 umożliwiającej montaż w bardzo wilgotnym i (lub) zapylonym środowisku. 

Radiotelefony Hytera DMR poza standardowymi trybami pracy analogowej cyfrowe DMR są przystosowane do pracy w trybie trunkingowym zgodnym ze standardem DMR (ETSI DMR Tier III). Wymagane jest jedynie wykupienie licencji rozszerzającej funkcjonalność radiotelefonu o obsługę:

- cyfrowego trunkingu DMR zgodnego z otwartym standardem ETSI DMR Tier III

- analogowego trunkingu zgodnego ze standardem MPT1327

Dodatkowo w tym modelu znajdziemy unikalne funkcje:

I. DMO True 2-slot - prawdziwe dwie szczeliny w trybie cyfrowym. Hytera dzięki swojej opatentowanej innowacji oferuje możliwość skorzystania z dwóch szczelin także w trybie bezpośrednim (DMO) bez potrzeby posiadania dodatkowych kontrolerów lub innych urządzeń. Korzystaj z podwójnej pojemności zawsze i wszędzie !

II. Pseudo Trunk - Hytera umożliwia dynamiczne przydzielanie rozmów i danych do aktualnie wolnej szczeliny. Umożliwia to efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów.

Zawartość opakowania:

 - radiotelefon Hytera MD785

- mikrofon doręczny

- kabel zasilający

- elementy montażowe

- instrukcja z deklaracją zgodności

* Realizacja najczęściej 3-4 dni