O NAS
Od 1994 doradzam klientom najlepsze rozwiązania łączności radiowej pod kątem ich potrzeb i portfeli. Oferujemy szeroki przekrój radiotelefonów , anten , kabli fiderowych, systemów mocowań, złącz i wszystkich niezbędnych elementów do budowy zarówno stacji łączności radiowej, dyspozytorskiej, systemów emisyjnych, jak i najprostszego CB-radio do samochodu.
U nas dowiesz się, jak najekonomiczniej uzyskać taką łączność jaka jest Ci potrzebna, czy możesz to uzyskać na sprzęcie bez pozwoleń ( CB, PMR) a jeżeli nie , pomożemy zaprojektować sieć i przygotować dokumentację do UKE. Dostarczymy takich radiotelefonów i anten jakie będą najbardziej optymalne dla twoich potrzeb i zapewnią bezproblemowe użytkowanie.
W razie potrzeby u nas naprawisz sprzęt łączności radiowej, lub zlecisz jego instalację.
TK Radiokomunikacja jest Autoryzowanym Dealerem sprzętu radiokomunikacyjnego firm Motorola, HYTERA, RADMOR, Midland oraz ICOM.
Oferujemy również osprzęt firm Commscope /ANDREW/, FIMO, PROCOM, YAESU, Telegartner, Sirio i wielu innych uznanych producentów.