Zapraszamy pod aktualny adres :  KRAKÓW ul . JERZMANOWSKIEGO 40 lok 4 - wjazd naprzeciwko ORLEN-u, obok delikatesów   (wejście do lokalu od strony parkingu na końcu budynku - obok drugiej bramy)
kontakt telefoniczny: 502-535-554 , e-mail: biuro@radiokomunikacja.com

Informacje

Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

TK Radiokomunikcja ul. Erazma Jerzmanowskiego 40 lok. 4 (wejście od strony parkingu na końcu budynku)

TLKR T82 Motorola Radiotelefony PMR /zestaw,walizka /

13M T82EX

Nowy produkt

Zestaw radiotelefonów PMR firmy motorola z podwójna ładowarką i dodatkowymi akcesoriami w dedykowanej estetycznej walizce.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

490,00 zł brutto

Opis

Pasma pracy PMR - 446 MHZ
Moc 500 mW
Funkcje CTCSS , VOX, latarka

Więcej informacji

Zestaw Radiotelefonów PMR Motorola T82 EXTREME (2 szt z akumulatorami i podwójną ładowarką) nie wymagających zezwoleń do pracy na terenie EU gwarantujące pewna łączność nawet do kilku kilometrów - zależne od ukształtowania terenu i warunków komunikacji. Obudowy kroploszczelne w klasie IPX4 o dobrych właściwościach mechanicznych i inteligentnym, "niewidocznym" wyświetlaczem. W razie potrzeby możliwa praca ogniwach AA Radiotelefony wyposażone w gniazdo audio umożliwiające podłączenie dedykowanych zestawów mikrofono-słuchawkowych w zestawie 2 szt dedykowanych mikrofonosłuchawek. Urządzenie jest udoskonalonym następcą niezwykle popularnego T80 EX. Radiotelefony posiadają oprócz klipsów specjalne "ucho" umożliwiające podczepienie go np. do uprzęży czy innych elementów wyposażenia ochronnego. Dodatkowo wypukłe klawisze w kształcie ikon i wbudowana wibracja zapewniają wygodna obsługę nawet w ekstremalnych warunkach. Urządzenia wyposażone zostały w mechanizm szybkiego i łatwego parowania ustawień.

Idealne urządzenia do prac geodezyjnych , monterskich , małej ochrony, aktywnej rekreacji, czy użytkowania towarzyskiego.