Zapraszamy pod aktualny adres :  KRAKÓW ul . JERZMANOWSKIEGO 40 lok 4 - wjazd naprzeciwko ORLEN-u, obok delikatesów   (wejście do lokalu od strony parkingu na końcu budynku - obok drugiej bramy)
kontakt telefoniczny: 502-535-554 , e-mail: biuro@radiokomunikacja.com

Informacje

Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

TK Radiokomunikcja ul. Erazma Jerzmanowskiego 40 lok. 4 (wejście od strony parkingu na końcu budynku)

RD625 HYTERA przemiennik

13H RD625VHF

Nowy produkt

Przemiennik częstotliwości HYTERA DMR cyfrowo / analogowy.

zakończono produkcje dostępne jeszcze w wersji UHF do wyczerpania zapzapasu

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Przemiennik DMR firmy Hytera RD625 pracuje zarówno w trybie cyfrowym DMR jak i trybie analogowym, a także mieszanym.

RD625 to  typ przemiennika „indoor” przeznaczonego głównie do montażu w budynkach, halach, oraz innych miejscach gdzie nie dysponujemy wydzielonym pomieszczeniem i nie ma potrzeby montazu dedykowanej szafy rack.
 
RD625 jest bardzo małym (210x348x108mm) i lekkim przemiennikiem. Dzięki temu, możemy go zamontować bezpośrednio np. na ścianie lub innym miejscu. To rozwiązanie jest szczególnie ciekawą alternatywą w dużych, wielokondygnacyjnych budynkach lub złożonych konstrukcyjnie obiektach, gdzie zapewnienie skutecznego systemu łączności radiowej jest zazwyczaj kłopotliwe. RD625 jest także wyposażony w złącze Ethernet i oprogramowanie umożliwiające jego połączenie w większy system łączności (wielostrefowy) z innymi przemiennikami DMR  (Hytera RD985, RD965 i RD985S). Dodatkowo praca w sieciach IP umożliwia także zdalny dostęp do przemiennika przy użyciu (darmowej !!!) aplikacji RDAC w celu korygowania parametrów, przeprogramowania czy monitorowania jego stanu.

Oczywiście może być również użytkowany zupełnie konwencjonalnie, ale dzięki małym gabarytom nie wymaga dużych 19" szaf "rack" i może zostać zamontowany w znacznie mniejszej przestrzeni.
 
RD625 ma bezpośrednio wbudowany zasilacz 230V AC i ma podłączenie akumulatorowego zasilania buforującego z możliwością jego jednoczesnego ładowania.Pomimo bardzo małych gabarytów RD625 umożliwia zamontowanie standardowego dupleksera (filtr) wewnątrz obudowy.
 
Wbudowane złącze akcesoryjne typu DB26 używane jest do programowania przemiennika a także za jego pomocą możemy podłączyć rejestrator i nagrywać korespondencję prowadzoną na dwóch szczelinach czasowych w trybie cyfrowym DMR.Przemiennik na panelu czołowym posiada zestaw diod LED informujących o jego stanie. Wyposażony jest w aktywne chłodzenie, sterowane przez procesor.  RD625 jest w stanie obsłużyć 16 kanałów i pracować z wyjściową mocą nadawczą w zakresie 1-25Wzarówno dla wersji w paśmie VHF 136-174 MHz lub w paśmie  UHF 400-470 MHz. Zakres temperatur pracy zawiera się w przedziale od - 40° C do +60° C.

Przemiennik RD625 może pracować w trybie cyfrowym, analogowym lub mieszanym (tzw. mixed-mode) z automatyczną detekcją trybu transmisji. Dzięki wbudowanemu portowi rozszerzeń i możliwości połączenia dwóch przemienników w trybie „back-to-back” możemy łatwo zintegrować sieć cyfrową DMR z konwencjonalną analogową lub dwie sieci cyfrowe pracujące na różnych częstotliwościach (np. VHF i UHF).

W zestawie podstawowym otrzymujemy:

- przemiennik RD625

- kabel zasilający

- instrukcja

- deklaracja zgodności

Ewentualne dodatkowe elementy wyposażenia, klucze licencyjne czy np. filtr dupleksowy są dodatkowo płatne - w przypadku zainteresowania urządzeniem sugerujemy kontakt w celu uzgodnienia końcowej specyfikacji  i ceny.

Realizacja najczęściej kilka dni (oczywiście w powyższej konfiguracji).