Zapraszamy pod aktualny adres :  KRAKÓW ul . JERZMANOWSKIEGO 40 lok 4 - wjazd naprzeciwko ORLEN-u, obok delikatesów   (wejście do lokalu od strony parkingu na końcu budynku - obok drugiej bramy)
kontakt telefoniczny: 502-535-554 , e-mail: biuro@radiokomunikacja.com

Informacje

Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

TK Radiokomunikcja ul. Erazma Jerzmanowskiego 40 lok. 4 (wejście od strony parkingu na końcu budynku)

HYTERA PD795Ex ATEX Radiotelefon analogowo-cyfrowy

13H PD795 EX

Nowy produkt

Radiotelefon ręczny analogowo-cyfrowy w standardzie ATEX dostarczany na pasmo VHF lub UHF.

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie

6 405,00 zł brutto

Opis

Pasma pracy VHF lub UHF
Ilość kanałów 1024
Moc 1 W
Wymiary 125 x 55 x 37mm

Więcej informacji

Hytera PD795 Ex to  iskro-bezpieczny radiotelefon ATEX cyfrowo-analogowy pracujący w standardzie DMR oraz konwencjonalnym analogowym. PD795 Ex jest w pełni zgodny z normą ETSI DMR. Zgodność z normą IP67, wbudowane funkcje bezpieczeństwa (mandown, czujnik bezruchu, loneworker) znacząco podnoszą bezpieczeństwo użytkowania w najbardziej niebezpiecznych środowiskach. Czyni to z PD795 Ex najlepsze rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Zgodność z normą ATEX

Radiotelefon przenośny Hytera PD795 Ex posiada kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1.8", ułatwiający obsługę w każdych warunkach, nawet na zewnątrz w silnym słońcu. Ekran zabezpieczony jest specjalną szybką, która wytrzymuje uderzenie młotem o wadze 1kg. Radiotelefon posiada szereg zabezpieczeń  podnoszących bezpieczeństwo użytkownika w strefie wybuchowej. Automatycznie wykrywa i informuje użytkownika w przypadku podłączenia akcesoriów audio lub akumulatora niezgodnego z normą ATEX. Moduł radiowy i akumulator zamknięte są w szczelnych, plastikowych kapsułach. Powierzchnia PD795 Ex pokryta jest specjalną powłoką "non-slip"  zapewniającą pewny chwyt w każdych warunkach.

W zestawie dostarczany z ładowarką, akumulatorem LiIon 1800 mAh,antena i klipsem.

Produkty powiązane